info@wpcmarket.sk

Hlavná 31 943 01 Štúrovo

Nyitvatartás: H-P 08:00-16:00

WPC teraszburkolatok

Hľadáte materiál na terasu, ktorý prináša prémiový vzhľad a má iba minimálne nároky na starostlivosť a údržbu? Ponúkame kvalitné WPC terasy a ďalšie riešenia na pokrytie podlahy drevoplastom. Spoznajte všetky výhody drevoplastu a možnosti, ako vám WPC terasové dosky pomôžu vytvoriť luxusne pôsobiaci priestor, v ktorom sa budete cítiť jednoducho skvelo. Pozrite si našu kompletnú ponuku a sami sa presvedčte, že WPC podlaha je tým správnym riešením, a to nielen na terasu, ale aj balkón, lodžiu, okolie bazéna či kamkoľvek do záhrady.

Premium Classic teraszburkolatok

Premium Classic teraszburkolatok

Woodgrain teraszburkolatok

Woodgrain teraszburkolatok

Woody teraszburkolatok

Woody teraszburkolatok

Co-extrudált teraszburkolatok

Co-extrduált teraszburkolatok

Klikk teraszburkolatok

Klikk WPC teraszburkolat

Real Wood teraszburkolatok

Real Wood Co-extrudált WPC teraszburkolatok

Prečo sú WPC terasy také populárne

Masívne obklady z viac či menej exotických drevín pôsobia úžasne, avšak prinášajú so sebou viacero nevýhod. Obklady z prírodného dreva si vyžadujú nielen štedro nastavený rozpočet, ale aj pravidelnú starostlivosť a v rámci predlžovania životnosti aj ďalšie investície do prostriedkov na ošetrovanie. Riešením, ako si dopriať prémiový vzhľad prírodného dreva za výhodnejšiu cenu a pri dosiahnutí minimálnych nárokov na údržbu sú terasové dosky WPC. Zjednodušene povedané, ide o kompozitný materiál so vzhľadom dreva a vlastnosťami plastu. Okrem skratky WPC sa preto môžete stretnúť aj s označením drevoplast.

WPC terasy sú preto obľúbené z troch hlavných dôvodov. Drevoplast dodáva terase, balkónu alebo lodžii prémiový vzhľad a na prvý pohľad ani nespoznáte, že nejde o čisto prírodné drevo. Ďalšie výhody spoznáte, ak sa na WPC dosky stúpite bosou nohou. Ide o materiál príjemný na dotyk s protišmykovými vlastnosťami a obávať sa nemusíte ani zadretia triesky. Treťou výhodou popri atraktívnom vzhľade a bezpečnosti sú minimálne nároky na údržbu spolu s dlhou životnosťou. Kvalitné WPC terasové dosky vám len tak ľahko nevyblednú a ani pod vplyvom UV žiarenia a vysokých teplôt nezmenia svoj tvar.

UŠETRÍTE AJ NA MontážI WPC dosky

WPC dosky na terasu vám umožnia ušetriť hneď trikrát. Ponúkame vám totiž kvalitné dosky na tvorbu WPC terasy za veľmi priaznivú cenu a ušetríte tiež na údržbe. Okrem toho však ušetríte aj na montáži.

Vďaka tomu, že montáž WPC dosiek je celkom jednoduchá a rýchla, aj v prípade, že sa rozhodnete zveriť ju do rúk odborníkom, neprekvapí vás vysoká cena. Dokonca aj v prípade, že je vašou ambíciou rozľahlá WPC terasa, montáž je možné zvládnuť doslova v priebehu pár dní. Vo väčšine prípadov si nemusíte robiť starosti ani s budovaním základov či zložitou izoláciou – montáž WPC dosiek prebieha na špeciálne teleskopické terče a aj prípadné nedostatky montáže či poškodené dosky sa dajú jednoducho napraviť.

Stavte pri WPC TERASÁCH na istotu

Ak si vyberiete WPC dosky u nás, nekupujete mačku vo vreci. Ponúkame vám bezplatnú konzultáciu, ochotne vám vypracujeme nezáväznú cenovú ponuku a radi vám poskytneme vzorku produktu úplne zdarma. Sami sa tak môžete presvedčiť o kvalitách drevoplastových dosiek.