info@wpcmarket.sk

Hlavná 31 943 01 Štúrovo

Otváracie hodiny: Po-Pia 08:00-16:00

WPC terasy

Hľadáte materiál na terasu, ktorý prináša prémiový vzhľad a má iba minimálne nároky na starostlivosť a údržbu? Ponúkame kvalitné WPC terasy a ďalšie riešenia na pokrytie podlahy drevoplastom. Spoznajte všetky výhody drevoplastu a možnosti, ako vám WPC terasové dosky pomôžu vytvoriť luxusne pôsobiaci priestor, v ktorom sa budete cítiť jednoducho skvelo. Pozrite si našu kompletnú ponuku a sami sa presvedčte, že WPC podlaha je tým správnym riešením, a to nielen na terasu, ale aj balkón, lodžiu, okolie bazéna či kamkoľvek do záhrady.

WPC terasy Premium Classic

WPC terasy Premium Classic

WPC terasy Woodgrain

WPC terasy Woodgrain

WPC terasy Woody

WPC terasy Woody

WPC terasy Co-Extruded

Co-extrduált teraszburkolatok

WPC podlahové kazety

Klikk WPC teraszburkolat

WPC terasy Real Wood

Real Wodd kryty terasy

Prečo sú WPC terasy také populárne

Masívne obklady z viac či menej exotických drevín pôsobia úžasne, avšak prinášajú so sebou viacero nevýhod. Obklady z prírodného dreva si vyžadujú nielen štedro nastavený rozpočet, ale aj pravidelnú starostlivosť a v rámci predlžovania životnosti aj ďalšie investície do prostriedkov na ošetrovanie. Riešením, ako si dopriať prémiový vzhľad prírodného dreva za výhodnejšiu cenu a pri dosiahnutí minimálnych nárokov na údržbu sú terasové dosky WPC. Zjednodušene povedané, ide o kompozitný materiál so vzhľadom dreva a vlastnosťami plastu. Okrem skratky WPC sa preto môžete stretnúť aj s označením drevoplast.

WPC terasy sú preto obľúbené z troch hlavných dôvodov. Drevoplast dodáva terase, balkónu alebo lodžii prémiový vzhľad a na prvý pohľad ani nespoznáte, že nejde o čisto prírodné drevo. Ďalšie výhody spoznáte, ak sa na WPC dosky stúpite bosou nohou. Ide o materiál príjemný na dotyk s protišmykovými vlastnosťami a obávať sa nemusíte ani zadretia triesky. Treťou výhodou popri atraktívnom vzhľade a bezpečnosti sú minimálne nároky na údržbu spolu s dlhou životnosťou. Kvalitné WPC terasové dosky vám len tak ľahko nevyblednú a ani pod vplyvom UV žiarenia a vysokých teplôt nezmenia svoj tvar.

UŠETRÍTE AJ NA MontážI WPC dosky

WPC dosky na terasu vám umožnia ušetriť hneď trikrát. Ponúkame vám totiž kvalitné dosky na tvorbu WPC terasy za veľmi priaznivú cenu a ušetríte tiež na údržbe. Okrem toho však ušetríte aj na montáži.

Vďaka tomu, že montáž WPC dosiek je celkom jednoduchá a rýchla, aj v prípade, že sa rozhodnete zveriť ju do rúk odborníkom, neprekvapí vás vysoká cena. Dokonca aj v prípade, že je vašou ambíciou rozľahlá WPC terasa, montáž je možné zvládnuť doslova v priebehu pár dní. Vo väčšine prípadov si nemusíte robiť starosti ani s budovaním základov či zložitou izoláciou – montáž WPC dosiek prebieha na špeciálne teleskopické terče a aj prípadné nedostatky montáže či poškodené dosky sa dajú jednoducho napraviť.

Stavte pri WPC TERASÁCH na istotu

Ak si vyberiete WPC dosky u nás, nekupujete mačku vo vreci. Ponúkame vám bezplatnú konzultáciu, ochotne vám vypracujeme nezáväznú cenovú ponuku a radi vám poskytneme vzorku produktu úplne zdarma. Sami sa tak môžete presvedčiť o kvalitách drevoplastových dosiek.